Aleksander Haretski junior

junior

Aleksander Haretski junior

Syn i następca Aliaksandra Haretskiego – Założyciela Akademii Medycyny Regeneracyjnej, kontynuator działań w kierunku rozwoju medycyny regeneracyjnej i skutecznego holistycznego zastosowania medycyny naturalnej w uzdrawianiu, regeneracji, detoksykacji i odmładzania organizmu. Działalność Akademii wraz z ojcem rozwija od momentu jej powstania.

Wieloletnie doświadczenie pozwala w praktyce skutecznie łączyć wiedzę z dziedziny medycyny tradycyjnej zdobytej podczas pracy jako fizjoterapeuta z wielowiekową wiedzą z dziedziny medycyny naturalnej i niekomwencjonalnej. Oddany pacjentom ciągle zdobywa wiedzę i doskonali swoje umiejętności, by pomagać osobom chorym, u których standardowe terapie nie przynoszą efektów. Razem z ojcem rozwija i doskonali autorską metodę regeneracji narządów, odmładzania biologicznego całego organizmu, kompleksowego uzdrawiania z przewlekłych chorób „nieuleczalnych” oraz spowolnienia starości za pomocą medycyny naturalnej i jej skutecznego zastosowania w praktyce.

  • Magister Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersystetu Ekonomicznego we Wrocławiu o specjalizacji Stosunki międzynarodowe.
  • Bioenergoterapeuta i Fizjoterapeuta o wieloletniej praktyce.
  • W 2018 roku uzyskany dyplom Zielarza-Fitoterapeuty, w 2019 roku dyplom Naturopaty.
  • W 2019 roku został uhonorowany tytułem Mistrza Medycyny Ludowej.
  • W 2019 roku otrzymał certyfikat ukończenia specjalizacji “Lekarz domowy medycny niekonwencjonalnej” oraz otrzymał Pismo z podziekowaniem od Prezesa Międzynarodowej Organizacji Medycyny tradycyjnej i niekonwencjonalnej za uczęstnictwo w XXI Międzynarodowym seminarium w Ridze na Łotwie.
  • W 2020 roku nagrodzony przez Europejską Akademią Nauk Przyrodniczych w Hannowerze medalem honorowym im. A. Messmera za zasługi w dziedzinie nauki i kultury.
  • W 2020 roku ukończony kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu.
  • W 2021 roku ukończony kurs Totalnej terapii – diagnostyka, leczenie i profilaktyka schorzeń miednicy, kręgosłupa i czaszki.