Najczęściej zadawane pytania FAQ

 1. W jaki sposób można przejść terapię regeneracyjną w Akademii i ile to kosztuje?

  Należy wybrać program terapii regeneracyjnej, napisać wiadomość dokładnie opisującą problem i wysłać ją na adres e-mail [email protected] załączając ankietę, badania lekarskie oraz inną dokumentację dotyczącą przebiegu choroby. Po przeanalizowaniu otrzymanych materiałów wyślemy dokładną odpowiedź.

 2. Ile kuracji regeneracyjnych trzeba zroić, żeby uleczyć się z chorób nieuleczalnych?

  Polepszenie samopoczucia następuje już po pierwszej kuracji. Jednak proces regeneracji jest procesem długotrwałym i uważam, że dwie kuracje są niezbędne. Drugą kurację należy rozpocząć po 2-4 lub maksymalnie 6 miesiącach od momentu ukończenia pierwszej kuracji.

 3. Jaki efekt odmładzający jest osiągany u osób starszych? Czy jest to zwykła reklama?

  90-letnia osoba starsza nie może nagle stać się młodą osobą. Jednak uwolnienie osoby w podeszłym wieku od choroby jest całkowicie możliwe. Odbudowa i regeneracja narządów jest właściwym procesem odmładzającym.
  Wiek człowieka jest określany na dwa sposoby – wiek fizyczny i wiek biologiczny. Zmiana fizyczna zapisu daty urodzenia w paszporcie jest niemożliwa. A zmiana wieku biologicznego jest możliwa.
  Osoby w podeszłym wieku po dwóch kuracjach nie tylko pozbywają się chorób, ale następuje też zamiana komórek całego ich organizmu, w tym układu nerwowego. (Naukowcy do tej pory nie są w stanie regenerować układ nerwowy.)
  Lepszy eliksir młodości nie istnieje. Nie jest to tylko moje zdanie, ale również zdanie moich pacjentów.

 4. Czy istnieje możliwość bezpłatnej lub ulgowej kuracji regeneracyjnej chorego dziecka?

  Mieliśmy przypadki bezpłatnej kuracji, jednak z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że ta metoda nie przynosi pożądanego efektu w przypadku bezpłatnej kuracji. Nie leczymy za pomocą tabletek i operacji. Pomagamy organizmowi włączyć jego obronne funkcje samoregeneracji. Najczęściej jest tak, że wszystko, co jest otrzymywane za darmo, nie jest cenione przez ludzi. W takim przypadku nie przykładają się oni odpowiednio do procesu regeneracji. Być może jest to jedna z przyczyn braku możliwości uleczenia się osób, które się zwracają do bezpłatnych placówek medycznych. Przychodząc do takich klinik uważają, że powinni ich tam uleczyć i polegają na lekarzach, tabletkach. Recz w tym, że trzeba polegać na sobie, na swojej wewnętrznym warsztacie naprawiającym uszkodzenia, trzeba wierzyć w siły wyższe, swoją duszę, Anioła Stróża. Należy również słuchać osób udzielających pomocnych rad i czyniących dobro dla zdrowia, nie wykluczając przy tym pomoc lekarza. Bez względu na autorytet lekarza, uzdrowiciela (w tym mój), tylko Ty sam/sama jesteś w stanie się uleczyć. Wkład pieniężny i fizyczny powinien być maksymalny, aby efekt był również maksymalny!
  Akademia zawsze prowadziła i będzie prowadzić działalność charytatywną. Jednak ilość osób potrzebujących pomocy znacznie przewyższa nasze możliwości. Rozwój sieci placówek wykorzystujących tę metodę wymaga dużych inwestycji kapitałowych i znacznych kosztów eksploatacji. Zatajanie tej metody regeneracji było by przestępstwem wobec człowieczeństwa.
  Wypełniając ankietę można wpisać uwagi dotyczące opłat za kurację. Po rozpatrzeniu dokumentów zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi bez konieczności wyjaśnień przyczyn, które miały wpływ na podjęcie decyzji.
  Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów finansowych jest modlitwa do Boga i zwrócenie się do specjalnych oficjalnych organizacji charytatywnych i fundacji. Jeżeli jest błogosławienie Boże, to żadne pieniądze i odległość nie będą stanowiły przeszkody. Jeżeli nie ma błogosławienia, to żadne pieniądze nie rozwiążą problemów.

 5. Co powinien zrobić pacjent przed przyjazdem do Akademii na terapię regeneracyjną?

  Pacjent powinien się zapoznać z całą informacją znajdującą się na stronie www.medycynaludowa.com
  Uwierzyć w siebie i Boga;

 6. Co należy wziąć ze sobą przyjeżdzająć na terapię do Akademii??

  Ubranie, strój kąpielowy, szlafrok, klapki, ubezpieczenie, dokumentacja z przebiegu choroby, badania, leki, które chory wcześniej zażywał.

 7. W jaki sposób robić oczyszczanie organizmu?

  Oczyszczanie organizmu należy robić według opisanej przez nas metody.

 8. Czy można zrobić oczyszczanie organizmu w Akademii w trakcie kuracji regeneracyjnej?
  Można. Oczyszczanie w warunkach zapewnionych przez nas jest o wiele efektywniejsze.
 9. Ile czasu dziennie jest przeznaczone na zabiegi?

  Codziennie po 10-12 zabiegów, od poniedziałku do soboty od rana do wieczoru.

 10. Czy miejscem zamieszkania na czas kuracji regeneracyjnej jest mieszkanie czy hotel? Czy jest tam internet przewodowy lub Wi-Fi?
  Miejsce zakwaterowania naszych pacjentów – to osobne mieszkanie, w którym jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).
 11. Kto decyduje o zaprzestaniu zażywania leków?

  My tylko udzielamy rad, a decyzje o tym, jakie stosować metody do regeneracji swojego zdrowia i jakie zażywać bądź nie zażywać leki, pacjent podejmuje sam. W przypadku osoby nie będącej w stanie samodzielnie podejmować decyzje lub w przypadku dziecka decyzje takie podejmowane są przez rodziców lub opiekunów.

 12. Odstawienie leków następuje od razu, czy stopniowo?

  Każdy lek ma inne działanie. Niektóre leki są ważne dla funkcjonowania organizmu i bez nich osoba może zginąć. W takich przypadkach ze względu na znaczące procesy regeneracyjne zachodzące w organizmie w trakcie kuracji regeneracyjnej odstawienie leków następuje stopniowo z uwzględnieniem ich zmniejszającego się z czasem wpływu na organizm. Natomiast są leki, które bez żadnego problemu można od samego początku terapii regeneracyjnej zastąpić metodami naturalnymi, które nam daje natura.

 13. Jakiej diety należy przestrzegać podczas terapii regeneracyjnej?

  Nie zalecamy stosowania żadnej diety. Osoba powinna jeść to, co jadła przez całe życie, gdyż takie jedzenie najlepiej jest przyswajane przez organizm. Człowiek je to, co żąda organizm i każda jego komórka, tak więc każde ograniczenie może tylko zaszkodzić. Z tego powodu pacjenci Akademii nie mieszkają w pokojach kliniki, jak to jest praktykowane na całym świecie. Mieszkają oni w normalnych urządzonych mieszkaniach z kuchnią i w domowej atmosferze.

 14. Jaki ma Pan stosunek do wegetarianizmu?

  Uważam, że każda osoba powinna być wszystkożerna. Jakiekolwiek ograniczenia mogą być szkodliwe. W niektórych państwach wegetariaństwo jest uznawane za zaburzenie psychiczne. Uważam, że problem jest nie tylko w psychice człowieka, ale też w zmianie pracy układu trawiennego. Każda osoba może się przyzwyczaić do każdych zaburzeń (w tym do wegetarianizmu) i może spokojnie z tym żyć długo i szczęśliwie.

 15. Czy można zażywać środki przeciwbólowe?
  Na początku kuracji regeneracyjnej zażywanie środków przeciwbólowych jest dopuszczalne, jednak tylko w małych dawkach. Organizm musi czuć ból, ponieważ tylko w takim przypadku układ nerwowy wysyła do mózgu sygnały o istniejących w organizmie zaburzeniach, a mózg z kolei daje polecenie do naprawy tych zaburzeń (samouzdrawiania).
 16. Jak pacjenci wytrzymują zabiegi? Czy są to łatwe zabiegi?

  Niewidoczne i bezbolesne oddziaływanie na organizm za pomocą metod, mających prawie całkowicie go zregenerować, jest niemożliwe.
  Definicja wyrazu „regeneracja” w każdym słowniku terminów medycznych jest podobna i jako główne objawy regeneracji organizmu podaje bólzaczerwienienieobrzękpodwyższenie temperatury ciała i ciśnieniaBez tych czynników regeneracja organizmu nie jest możliwa. Najgorszym wśród tych wszystkich czynników jest ból. Wszyscy ludzie są przyzwyczajeni do zażywania środków przeciwbólowych z jakiegoś powodu lub nawet bez powodu. Tym samym każda z tych osób własnoręcznie zatrzymuje proces regeneracji swojego organizmu.
  Nieprzyjemne odczucia i ból mogą się pojawić na początku terapii regeneracyjnej i mogą trwać nawet przez 6 miesięcy. Najwięcej nieprzyjemnych odczuć i bólu będzie pojawiało się w tych okolicach ciała, gdzie organizm będzie najwięcej się regenerował. Wszystkie te czasowe niedogodności umożliwiają kształtowanie zdrowego organizmu.

  Są takie zabiegi, na których pacjenci płaczą z bólu, a na ciele pojawiają się siniaki. Jednak wszyscy, kto do tej pory ukończył kurację regeneracyjną, przyjeżdżali na drugą kurację bez względu na to, że niektóre zabiegi nie były zbytnio przyjemne. Wracali oni, gdyż widzieli duże efekty regeneracji na własne oczy. Bez bólu i innych wcześniej opisanych objawów skuteczna regeneracja organizmu nie jest możliwa.

  Po wcześniejszym zapoznaniu się z metodą regeneracji pacjenci lub ich opiekunowie podpisują oświadczenie o tym, że zgadzają się oni na wszystkie zabiegi, wszystkie możliwe „skutki uboczne”, czyli ból i opisane wcześniej objawy, oraz biorą na siebie całkowitą odpowiedzialność.

 17. Jaką dajecie gwarancję na skuteczną terapię regeneracyjną?

  W przypadku każdej gwarancji (przykładowo na jakieś urządzenie) nie obejmuje ona uszkodzeń powstałych w sytuacji złamania warunków eksploatacji.
  Robimy wszystko co w naszej mocy w celu samoregeneracji organizmu chorego, jednak nie możemy dać gwarancji na coś, co powinna robić sama osoba chora. A osoba taka powinna pić czystą wodę, oddychać czystym powietrzem, jeść tylko zdrowe jedzenie i bezwzględnie wykonywać wszystkie zalecenia. Nie powinna się lenić palić, pić napoje alkoholowe, zażywać środki odurzające i leki, powodujące mnóstwo skutków ubocznych oraz nie powinna się denerwować. Powinna unikać sytuacji stresowych, powinna wierzyć w uzdrowienie i Boga. Nikt nam nie może dać gwarancji na to, że pacjent będzie to wszystko robił.
  Uleczyć się osoba chora może tylko sama, tak więc każdy pacjent powinien sam sobie dać na to gwarancję. Jedyną i najlepszą gwarancją z naszej strony jest nasza reputacja i największa liczba osób uzdrowionych z chorób, które są uważane za nieuleczalne.
  Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby każda osoba do nas przyjeżdżająca była uzdrowiona.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania napisz do nas wiadomość poniżej w komentarzach, odpowiemy jak najszybciej albo zostaw swój komentarz lub podziękowanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *