Przeciwwskazania

Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie internetowej informacji o swojej chorobie, z której chcesz się wyzdrowieć, koniecznie musisz zapoznać się z przeciwwskazaniami do stosowania tego sposobu uzdrowienia!

Jeśli nie masz przeciwwskazań, oznacza to, że masz ogromną szansę na stanie się zdrowym i szczęśliwym – z naszą pomocą!

Wieloletnie praktyczne doświadczenie zastosowania naszego uniwersalnego dla większości chorób „KOMPLEKSOWEGO SPOSOBU UZDRAWIANIA, ODMŁADZANIA I PRZYWRÓCENIA MOŻLIWOŚCI REZERWYCH ORGANIZMU CZŁOWIEKA” (patent FR nr RU 2 696 528 C) potwierdza jego skuteczność w przypadku chorób najtrudniejszych, nieuleczalnych, a nawet genetycznych u pacjentów niezależnie od wieku i stanu zaawansowania choroby. Jednocześnie zidentyfikowano następujące przeciwwskazania, w przypadku których zastosowanie naszego sposobu uzdrawiania jest nieskuteczne:

 1. Negatywne nastawienie pacjenta i bliskich mu osób do zastosowania naszego kompleksowego sposobu uzdrawiania w całości lub do poszczególnych jej elementów (metod, technik). Brak wiary w nasz sposób uzdrowienia, stosowane metody, regenerację organizmu i samouzdrowienie osoby chorej, jej bliskich krewnych i ludzi w jej otoczeniu, co ma negatywny wpływ na świadomość i wolę pacjenta. TAKIE OSOBY POWODUJĄ NIEODWRACALNE SZKODY DLA DUSZY OSOBY CHOREJ, NISZCZĄ JEJ WIARĘ I NADZIEJĘ NA UZDROWIENIE. PO ICH NEGATYWNYM WPŁYWIE NIE SĄ MOŻLIWE ŻADNE KURACJE, SAMOUZDROWIENIE I REGENERACJA ORGANIZMU!

 2. Ciężki stan zdrowia osoby chorej, stan gorączkowy, krwotok, otwarte rany, dekompensacja pracy układów organizmu, niewydolność krążenia stopnia IV, niewydolność nerek stopnia IV, choroby onkologiczne stopnia IV (wyjątek stanowią błędnie zdiagnozowane choroby onkologiczne, których liczba w ostatnich czasach gwałtownie wzrosła).

 3. Posiadanie chorób zakaźnych przenoszonych w kontakcie bezpośrednim oraz chorób wenerycznych. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że również w tych przypadkach nasz sposób uzdrawiania ma dużą skuteczność, jednak nasze możliwości są ograniczone z powodu braku oddziałów zakaźnych i reanimacyjnych w Akademii, jak również warunków, niezbędnych dla pobytu takich pacjentów.

 4. Zastosowanie chemioterapii, radioterapii, trucizn pochodzenia roślinnego, dożylna terapia witaminą C lub nadtlenkiem wodoru. Zabiegi te sprzyjają obumieraniu ogromnej ilości komórek, znajdujących się nie tylko w nowotworze, ale i w całym organizmie. Z tych metod jest więcej szkody, niż pożytku, a po ich zastosowaniu rezultat może być nie do przewidzenia. W tych przypadkach kuracja, uzdrawianie i regeneracja organizmu są utrudnione, i możemy przyjmować takich pacjentów jedynie na 13-dniowe kuracje oczyszczania organizmu lub indywidualnie ustalone kuracje.

 5. Posiadanie przez pacjenta w sercu implantów przewodzących prąd, kardiostymulatorów elektrycznych, magnetycznych lub mechanicznych. Uniemożliwia to zastosowanie niektórych naszych metod kuracji. Z tego powodu takim pacjentom proponujemy tylko lekkie indywidualnie dobrane kuracje.

 6. Palenie, spożycie napojów alkoholowych, zażywanie narkotyków. Nie są to choroby, lecz stopniowe świadome niszczenie własnego organizmu, czyli samobójstwo. Leczenie samobójcy najczęściej jest bezsensowną stratą czasu. Z tego powodu przyjmujemy takich pacjentów stosunkowo rzadko w odrębnych od innych pacjentów warunkach na indywidualnie dobrane kuracje.

 7. Niektóre leki, suplementów diety, diety i niektóre naturalne metody samoleczenia, wyznaczone wcześniej poza naszym centrum przez lekarzy lub uzdrowicieli najczęściej są niekompatybilne z naszymi metodami i stosowanymi przez nas środkami. Najtrudniejszym momentem dla pacjenta jest uświadomienie sobie co, kiedy i w jakiej ilości zażywać i wybrać wśród wcześniej otrzymanych rad od innych specjalistów oraz naszych zaleceń. Istnieje kilka środków potrzebnych do życia, których zastosowanie wcześniej było konieczne dla życia pacjenta. Odpowiedzialność za decyzję o konieczności zastosowania lub rezygnacji z zażywania tych lub innych metod lub środków zawsze ponosi sam pacjent lub jego opiekun.

 8. Zastosowanie diet. Dieta jest ograniczeniem w spożyciu posiłków, a w naszym przypadku dla uzdrowienia i regeneracji organizmu niezbędne jest dostarczenie mu wszystkich elementów niezbędnych dla normalnego funkcjonowania. Można żyć z dietami, ale wyleczenie się przy ich stosowaniu jest niemożliwe, a skuteczność uzdrawiania będzie mniejsza. Z tego powodu możemy przyjmować na kurację pacjentów z dowolnymi preferencjami żywieniowymi, jednak nie mamy żadnego żywienia dietetycznego lub innego specyficznego, oprócz żywienia uniwersalnego, specjalnie opracowanego dla wszystkich osób chorych i zdrowych. Naszym celem jest udzielenie pomocy w powrocie do normalnego i zdrowego życia bez potrzeby stosowania jakichkolwiek diet, preparatów medycznych, środków lub metod ludowych. Jest to zadanie trudne, lecz wykonalne.

 9. Obecność na ciele człowieka tatuaży demonicznych, magicznych oraz tatuaży o charakterze negatywnym.

 10. Osoby, które nie wierzą w istnienie sił wyższych lub osoby, które znajdują się pod wpływem sił zła. Czarodzieje, czarownice, szamani, wróżki, jasnowidze, przepowiadacze przyszłości, magowie. Oszczercy, oszuści, kanciarze, ludzie, charakteryzujący się złością, zawiścią, nienawiścią, pychą, chciwością, pożądaniem, gniewem, obżarstwem, lenistwem – cechami, rozkładającymi duszę człowieka. Tacy ludzie w nic nie wierzą, im wszystko nie pasuje, są ze wszystkiego niezadowoleni, nigdy nie wykonują zaleceń i nie leczą się do końca!

 11. Wykończenie osoby chorej wskutek chorób somatycznych lub psychicznych (strach, psychoza, psychopatia, schizofrenia). W takich przypadkach osoba chora potrzebuje specjalnej opieki, bez której staje się niebezpieczna dla siebie i innych pacjentów, a więc przyjmowane są tylko z opiekunami.

 12. Niewydolność nerek i hemodializa.

 13. Długotrwałe stosowanie środków do rozrzedzenia krwi. Takie środki nie tylko mocno rozrzedzają krew, zwiększając ryzyko wystąpienia krwawienia, ale i faktycznie rozpuszczają komórki krwi i ścianki naczyń krwionośnych, mając negatywny wpływ na pracę układów krwionośnego i krwiotwórczego organizmu, bardzo mocno pogarszając funkcjonowanie układów limfatycznego i immunologicznego. Z tego powodu proces uzdrawiania i regeneracji organizmu są bardzo utrudnione.

W przypadku chorób wskazanych w punktach 11 i 12 pacjenci przyjmowani są tylko do Akademii w Rosji.

Osoby niepełnoletnie i pacjenci, wymagający szczególnej opieki, nie będący w stanie samodzielnie się obsługiwać lub przemieszczać, nie są przyjmowane do Akademii bez opiekunów (opiekunowie również nie mogą posiadać wymienionych przeciwwskazań).

W przypadku obecności jakiegokolwiek z wyżej wymienionych przeciwwskazań dopuszczenie do kuracji następuje tylko za zgodą Dyrektora Akademii.

Osoby, które nie odpokutowały za swoje grzechy i grzechy swoich najbliższych krewnych, które nie stanęły na drodze Dobra, Wiary, Nadziei, Miłości i Wzajemnej pomocy, nie pokochały bliźniego, jak samego siebie, mogą nie tracić czasu ani pieniędzy na regenerację organizmu w naszej Akademii.

Po przeczytaniu tej listy każdy z was może zapytać w jaki sposób uzdrawianie z chorób, odmładzanie i regeneracja organizmu mogą być połączone z pozbyciem się grzechów. Odpowiedź jest bardzo prosta. Nie jest to zwykła uzdrawiania z chorób, lecz metoda, za którą stoją moce światła, siły dobra, które w różnych religiach nazywają się inaczej, aczkolwiek one istnieją i z ich pomocą został stworzony ten sposób uzdrawiania i regeneracji narządów i całego organizmu, który poprawia jakość życia, zmienia losy człowieka, odmładza cały organizm i wydłuża życie. Jest to swego rodzaj Eliksir Młodości, z którego mogą skorzystać tylko godne tego osoby, z pozwolenia i za pomocą Sił Wyższych.

Człowiek może wyleczyć się tylko sam. Najważniejsza jest profilaktyka i prawidłowy dobór właściwych metod uzdrawiania. Najtrudniejszą kwestią w życiu jest wybranie sposobu, prowadzącego do tego, aby być zdrowym i nie zaszkodzić sobie. Jak wybrać wśród miliona metod tę jedyną właściwą, od której zależy to, co dla ludzi jest najdroższe – życie i zdrowie. Współczesne źródła informacji dotyczące medycyny i samoleczenia w większości przypadków są źródłami dezinformacji, są to reklamy leków, sposobów farmakologicznych i naturalnych sposobów leczenia, które nie dają żadnych efektów leczniczych. Ponadto, wiele z nich, mimo pięknego i kuszącego opisu, są bardzo często śmiertelnie niebezpieczne.

Obecnie działa sporo różnych szarlatanów, oferujących swoje usługi, działając rzekomo według naszego sposobu uzdrawiania, podszywając się pod nasze oddziały i centra. Jeśli na naszej oficjalnej stronie internetowej w dziale „KONTAKT” nie ma informacji na temat konkretnego oddziału lub centrum, rzekomo działającego według naszej metody, możemy zapewnić, że są to OSZUŚCI, i bardzo prosimy o poinformowanie nas o istnieniu takiej placówki.